Jakie akcesoria będą pasowały do zlewu z granitu? - LeonPokorski

Home / Dom i ogród / Wyposażenie / Jakie akcesoria będą pasowały do zlewu z granitu?
zlewozmywak-granitowy-7

Jakie akcesoria będą pasowały do zlewu z granitu?

Decydując się na zlew z granitu, mamy bardzo szeroki wachlarz opcji jeśli chodzi o akcesoria.

Granit z granitem
Przede wszystkim, możemy zdecydować się na granitowe dodatki: kran oraz pojemnik na płyn do mycia naczyń, który w gustowny sposób zastąpi nieestetyczną plastikową butelkę. Jeśli chodzi o krany granitowe, możemy zdecydować się na klasyczny design albo słuchawkę, odrobinę przypominającą tę prysznicową. To bardzo wygodne rozwiązanie zwłaszcza w dużych kuchniach oraz dla osób, które bardzo dużo gotują.

Mosiądz
Zlew granitowy doskonale prezentuje się w towarzystwie mosiężnych dodatków. To piękne połączenie do kuchni urządzonych w stylu rustykalnym. Warto zadbać o to, aby mosiężne dodatki były jednak funkcjonalne – wielu producentów stawia wyżej estetykę niż wygodę korzystania w kranach tego typu.

Klasyczna stal
Zlewozmywaki granitowe są bardzo uniwersalne i łatwo do nich dobrać towarzystwo. Jeśli mamy ochotę, możemy wykończyć naszą kuchnię w duchu nowoczesnego minimalizmu i skorzystać z oferty producentów stalowych dodatków. Krany tego typu są bardzo wygodne i funkcjonalne, na dodatek mają prawdopodobnie najdłuższą żywotność.

Zlewozmywaki kuchenne obecnie możemy dostosowywać nie tylko do swoich potrzeb ale – co szczególnie ważne – do swojego gustu. To, w jaki sposób skomponujemy kącik do mycia naczyń oraz warzyw i owoców znacząco wpłynie na wygląd całościowy kuchni. W końcu zlew zajmuje często znaczną część powierzchni płaskiej w tym pomieszczeniu! Mając to na uwadze, wybierajmy rozwiązania, które nam najbardziej się podobają i które posłużą nam przez długi czas. Zlew granitowy z dodatkami to doskonały wybór.

Artykuł powstał dzięki http://darfor.pl