Oświetlenie LED do półek szklanych - LeonPokorski

Home / Aranżacje / Dom i ogród / Oświetlenie / Oświetlenie LED do półek szklanych
oswietlenie_led_6

Oświetlenie LED do półek szklanych

Oświetlenie LED zyskuje na popularności nie tylko w zakresie oświetlenia pomieszczeń, ale też przy produkcji i dekoracji mebli. Szczególnie dotyczy to mebli nowoczesnych, często w surowym klimacie, do którego idealnie pasuje oświetlenie LED o chłodnej temperaturze i barwie. Nadzwyczajny efekt możemy uzyskać, montując oświetlenie LED w przypadku mebli szklanych, ze względu na migotanie i wyjątkowy charakter, którego dzięki takiemu oświetleniu nadamy meblowi. W tym przypadku nie ma dużej konieczności stosowania profili LED, jednak warto się nad tym zastanowić, ponieważ dzięki profilowi LED strumień światła padający na szybę będzie bardziej równomierny. Warto także wykorzystać profil mlecznobiały, ponieważ dzięki temu nie będą odbijały się w szybie poszczególne żarówki, a światło będzie przyjemnie i równomiernie rozmyte.

Oświetlenie LED na półkach szklanych można modyfikować w taki sposób, aby wyciągnąć z aranżacji danego mebla jak najwięcej walorów estetycznych i artystycznych. Jeśli dodatkowo na oświetlonych paskami lub taśmami LED półkach postawimy szklaną lub porcelanową zastawę lub kolekcję kryształowych kieliszków, całość stworzy piękny, migoczący efekt, którym trudno będzie nacieszyć oczy.

Warto zatem nie tylko dbać o czystość mebli, ale także o ich wygląd, aby móc w wolnej chwili nacieszyć oczy ich wspaniałą prezencją. W ten sposób możemy nadać starym meblom, które już się nam znudziły, nowe życie i nowy wizerunek niskim nakładem finansów i czasu.

Więcej szczegółowych informacji znajdziesz w tym miejscu http://skori.pl/pl/c/Tasmy-LED/64